2016 Deelnemerslijst - Editie 33

Hier treft u de deelnemerslijst van voorinschrijvingen voor de ronde van 2016.
(dit is niet de uitslag van de ronde 2016)

 

rugnummer Naam woonplaats vereniging
1 Adriaansen, Lars  STEENBERGEN RWC Ahoy
2 Anthonise, Witten  DORDRECHT DRC de Mol
3 Arena, Lorenzo  SCHOTEN  
4 Bakker, Cornelis  DIRKSLAND Cyclingteam Flakkee
5 Berk, Robert  Pijnacker RWV de Spartaan
6 Bom, Henk  NAALDWIJK HSK Trias
7 Boonstra, Bouwe  ROTTERDAM RWC Ahoy
8 Bos, Henk  DRACHTEN WV Cycling Sneek
9 Bruijne, Elias de Utrecht UWTC de Volharding
10 Bruin, Marc de GRONINGEN WV Cycling Sneek
11 Cauwenberghe, Christoph van EVERGEM  
12 Chenji, Parashuram     
13 Coppernolle, Francesco van BELGIË  
14 Craenen, Rick  NEDERWEERT TWC Tempo
15 Doornbusch, Jeffrey  BREDA WV Breda
16 Drake, Craig     
17 Eerd, David van BREDA ZRTC Theo Middelkamp
18 Foudraine, Marcel  Middelburg ZRTC Theo Middelkamp
19 Fritzsch, Arco  OUD BEIJERLAND RTC de Hoekse Renners
20 Geloof, Arie van't DIRKSLAND Cyclingteam Flakkee
21 Graauw, Guus de Etten Leur W.V. Princenhage
22 Helderman, Paul  NAALDWIJK HSK Trias
23 Hoekstra, Ruben  Heerenveen WV Cycling Sneek
24 Israel, Pieter  KRUININGEN TWC Tempo
25 Jumelet, Michiel  BRUINISSE ZRTC Theo Middelkamp
26 Karandashev, Pjotr     
27 Klundert, Koen van de WOENSDRECHT Willebrord Wil Vooruit
28 Klundert, Pim van de WOENSDRECHT Willebrord Wil Vooruit
29 Kremer, Aron  Pernis RTC de Hoekse Renners
30 Kuijvenhoven, Marco  ´s-Gravenzande Westland Wil Vooruit
31 Laurijssen, Stefan  Oud Gastel W.V. Princenhage
32 Mane, Makarand     
33 Nederlof, Lex  OOSTVOORNE  
34 Ottenbros, Joury  HEERHUGOWAARD West Frisia
35 Panwar, Arvind     
36 Poel, Lars van der  Hoogerheide Willebrord Wil Vooruit
37 Postma, Gaatze  MUNEIN WV Cycling Sneek
38 Raas, Eloy  HENDRIKSKINDEREN ZRTC Theo Middelkamp
39 Rabou, Thomas  Heeswijk-Dinther WV Schijndel
40 Raepenbusch, Ruben van PITTEM  
41 Sangarya, Sarvesh     
42 Schaaf, Wieger van der 'S GRAVENHAGE RWV de Spartaan
43 Sint Nicolaas, Randy  DORDRECHT RTC de Hoekse Renners
44 Slootjes, Jordi     
45 Sonneveld, Mark  WADDINXVEEN GRC Jan van Arckel
46 Spronsen, Marvin van Monster HSK Trias
47 Stroosnijder, Michel  HANSWEERT ZRTC Theo Middelkamp
48 Tsvetkov, Artur     
49 Ven, Sil van de Rotterdam TWC Pijnenburg
50 Vleugel, Ramon  Goes  DRC de Mol
51 Walrave, Ludwig     
52 Weening, Andries  kootstertille WV Cycling Sneek
53 Willems, Mario  BELGIE  
54 Willems, Pieter  Wachtebeke  
55 Zandbeek, Ronan van SCHIJNDEL Willebrord Wil Vooruit
56 Zweep, Menno van der REEUWIJK  
57 weaver, rolly  usa  
58 Kruk, Thomas  NIJMEGEN UWTC de Volharding
59 Dielissen, Bart  BREDA WV Breda
60 Wal, Luuk van der DE LIER Westland Wil Vooruit