2017 Deelnemerslijst - Editie 34

Hier treft u de deelnemerslijst van voorinschrijvingen voor de ronde van 2017.
(dit is niet de uitslag van de ronde 2017)

 

rugnummer Naam woonplaats vereniging
1 Balk, Bobby  Arnemuiden ZRTC Theo Middelkamp
2 Beije, Robin  Sommelsdijk WV de Jonge Renner
3 Bennekom, Kevin van CULEMBORG UWTC de Volharding
6 Bode, Hermen  GIESSENBURG GRC Jan van Arckel
7 Bolsius, Jean-Pierre  Roosendaal DRC de Mol
8 Bruyn, Jimmy de SINT JANSTEEN  
9 Catala, Ruben Caseny Spanje  
10 Craenen, Rick  NEDERWEERT TWC de Kempen
11 Dekkers, Hans  IJZENDIJKE  
12 Dielissen, Bart  BREDA WV Breda
13 Doornbusch, Jeffrey  BREDA WV Breda
14 Eerd, David van BREDA ZRTC Theo Middelkamp
15 Flaut, Oliver     
16 Geijs, Vince  GOES ZRTC Theo Middelkamp
17 Gijzel, Roy    ZRTC Theo Middelkamp
18 Graauw, Guus de Etten Leur W.V. Princenhage
19 Gresnigt, Alex  middelburg ZRTC Theo Middelkamp
20 Handgraaf, Sjors  LEIDEN RTV de Bollenstreek
21 Havermans, Youp  Rotterdam RWC Ahoy
22 Hoogland, Ruben  ROTTERDAM RWC Ahoy
23 Israel, Pieter  KRUININGEN TWC de Kempen
24 Jansen, Tom  Steenbergen Stormvogels Veendam
25 Kerkhofs, Bob  WOUW Willebrord Wil Vooruit
27 Klundert, Koen van de WOENSDRECHT TWC Tempo
27 Klundert, Pim van de WOENSDRECHT Willebrord Wil Vooruit
28 Koop, Jos  Delft Westland Wil Vooruit
29 Koppen, Wessel van Schipluiden Westland Wil Vooruit
30 Kuijvenhoven, Marco  ´s-Gravenzande Westland Wil Vooruit
31 Laurijssen, Stefan  Oud Gastel W.V. Princenhage
32 Leeuwen, Cor van BORGER Stormvogels Veendam
33 Meij, Jaap van der KATWIJK LRTV  Swift
34 Merx, Peter  WARFHUIZEN NWV Groningen
35 Morales, Christian mencia Spanje  
36 Nederlof, Lex  OOSTVOORNE  
37 Nieuwkoop, Bas  ROOSENDAAL Willebrord Wil Vooruit
38 Noppen, Antonie van RIDDERKERK GRC Jan van Arckel
39 Nunen, Patrick van BARENDRECHT DRC de Mol
40 Pintado, Julio  Andorra  
41 Raas, Eloy  HENDRIKSKINDEREN ZRTC Theo Middelkamp
42 Ruysscher, Dante de OOSTBURG  
43 Stravers, Jarri  GROOT-AMMERS GRC Jan van Arckel
44 Stroosnijder, Michel  HANSWEERT ZRTC Theo Middelkamp
45 Swagemakers, Gustav  Anna Jacobapolder Team Brabant 2000
46 Tigrine, Mehndi  België  
47 Veraart, Jelle  ESSEN(BELGIE(  
48 Villanova, Marc     
49 Vleugel, Ramon  Goes  DRC de Mol
50 Vorst, Frenky van der Halsteren Willebrord Wil Vooruit
51 Waal, Ronald de AMSTELVEEN PRC Delta
52 Winter, Peter de WOLPHAARTSDIJK ZRTC Theo Middelkamp
53 Zandbeek, Ronan van SCHIJNDEL Willebrord Wil Vooruit
54 Zweep, Menno van der REEUWIJK  
55 Karamathav, Poort     
56 Merlier, Giovanni de    
57 Rapembus, Ruben van    
58 Samdall, Chriss     
58 Samdall, Chriss     
59 Samuel, James     
59 Samuel, James     
60 Willems, Mario  BELGIE  
61 Poel, Lars van der  Hoogerheide Willebrord Wil Vooruit
62 Floren, Wesley  OSSENDRECHT ZRTC Theo Middelkamp
63 Ferrer Bueno, Jorge     
64 Alakari, Othman     
65 Alhajari, Mubarak     
66 Janssen, Tim  GOES ZRTC Theo Middelkamp
67 Stolk, Julian  PIJNACKER Willebrord Wil Vooruit