2015 Deelnemerslijst - Editie 32

Hier treft u de deelnemerslijst van voorinschrijvingen voor de ronde van 2015.
(dit is niet de uitslag van de ronde 2015)

 

rugnummer Naam woonplaats vereniging
1 Adriaansen, Lars STEENBERGEN RWC Ahoy
2 Beek, Thom Van Stompwijk LRTV Swift
3 Berg, Bart van den WIJNGAARDEN ZH GRC Jan van Arckel
4 Bom, Henk NAALDWIJK HSK Trias
5 Bosch, Thomas LOOSBROEK WV de Jonge Renner
6 Brown, Jacob GBR Team Boone
7 Bruijne, Elias de Utrecht UWTC de Volharding
8 Brus, Marco SCHIJNDEL WV Schijndel
9 Carr, Adam GBR Team Boone
10 Coppernolle , Francesco van BELGIE Team Boone
11 Craenen, Rick NEDERWEERT TWC Tempo
12 Diemen, Jurgen van LEIMUIDEN WV Avanti
13 Eynde, Lawrence van den Boechout  
14 Geloof, Arie van 't DIRKSLAND Cyclingteam Flakkee
15 Gijzel, Roy 'S-HEER ARENDSKERKE ZRTC Theo Middelkamp
16 Goguley, Jules USA Team Boone
17 Guequierre, Roy Sint-Maartensdijk W.V. Princenhage
18 Handgraaf, Sjors Leiden RTV de Bollenstreek
19 Harms, Jos OUDE PEKELA NWV Groningen
20 Helderman, Paul NAALDWIJK HSK Trias
21 Hoondert, Paul HEINKENSZAND ZRTC Theo Middelkamp
22 Israel, Pieter KRUININGEN TWC Tempo
23 Jansen, Tom Welberg WV Barrhopoort
24 Karandashev, Petr    RUSLAND Team Boone
25 Klundert, Koen van de WOENSDRECHT Willebrord Wil Vooruit
26 Koop, Jos Delft Westland Wil Vooruit
27 Kramer, Erik HARDINXVELD GIESSEND DRC de Mol
28 Kramer, Patrick HARDINXVELD GIESSEND DRC de Mol
29 Kremer, Aron VIERPOLDERS Westland Wil Vooruit
30 Landtsheer, Steven de BELGIE Team Boone
31 Laurijssen, Stefan ROOSENDAAL W.V. Princenhage
32 Leeuwen, Cor van BORGER NWV Groningen
33 Lindeman, Adrie ASSEN NWV Groningen
34 McCoormack, Brendan USA Team Boone
35 Meijers, Daan DONGEN WV de Jonge Renner
36 Merlier, Giovanni de BELGIE Team Boone
37 Mesker, Wouter NOORDELOOS GRC Jan van Arckel
38 Mitchell , Tim  USA Team Boone
39 Moerland, Paul FIJNAART Willebrord Wil Vooruit
40 Nederlof, Lex LAMPHUN  
41 Niewold, Frank LISSE RTV de Bollenstreek
42 Peuter, Teunis de UTRECHT UWTC de Volharding
43 Postma, Gaatze MUNEIN WV Otto Ebbens
44 Rabou, Thomas LOOSBROEK WV Schijndel
45 Raepenbusch , Ruben van BELGIE Team Boone
46 Ruysscher, Dante de OOSTBURG  
47 Small , Cory  USA Team Boone
48 Spronsen, Marvin van Monster HSK Trias
49 Standrill , Calvin  NIEUW ZEELAND Team Boone
50 Stroosnijder, Michel HANSWEERT DRC de Mol
51 Tuuk, Bert van de ASSEN NWV Groningen
52 Tvardovski , Mykhailo  OEKRAINE Team Boone
53 Verbocht, Jurgen ROOSENDAAL W.V. Princenhage
54 Vermeer, Tom MERKSPLAS  
55 Vleugel, Ramon KAPELLE DRC de Mol
56 Wiggins , Kai  USA Team Boone
57 Wijkel, Stan HOLSLOOT NWV Groningen
58 Willems, Mario BELGIE Team Boone
59 Willems, Pieter Wachtebeke Team Boone
60 Winter, Peter de WOLPHAARTSDIJK ZRTC Theo Middelkamp
61 Zwinkels, Pim KWINTSHEUL HSK Trias