2011 Deelnemerslijst - Editie 28

Hier treft u de deelnemerslijst van voorinschrijvingen voor de ronde van 2011.
(dit is niet de uitslag van de ronde 2011)

 

Rugnr Achternaam Land / Woonplaats
1 Baines, Ashley Australië
2 Bakker, Cornelis DIRKSLAND
3 Been, Wouter DELFT
4 Black, Courtney Nieuw Zeeland
5 Boekhout, Warner ROCKANJE
6 Boet, Mitchel BRECHT (b)
7 Boogaard, Ferdinand VLISSINGEN
8 Borsboom, Stephan HELLEVOETSLUIS
9 Borst, Nick LEIDEN
10 Brinke ten, Niels APELDOORN
11 Bruijne de, Elias UTRECHT
12 Coppens, Jens NOORDHOEK
13 Craenen, Rick NEDERWEERT
14 Dam van, Dirk Nieuwe Tonge
15 Delaney, Tom Nieuw Zeeland
16 Diemen  van, Jurgen LEIMUIDEN
17 Dudok, Tjeerd BREDA
18 Eversdijk, Matthijs WILHELMINADORP
19 Foppen, Tim DELFT
20 Geel van, Alfons RIJSBERGEN
21 Geloof van 't, Arie DIRKSLAND
22 Giannis, Mariolas griekenland
23 Ginneken van, Sjoerd HEERLE
24 Grauw de, Guus WOUWSE PLANTAGE
25 Gresnigt, Alex KAPELLE
26 Gzakonis, Petros griekenland
27 Harteloh, Maxim DE LIER
28 Harteloh, Martijn DORDRECHT
29 Helderman, Paul NAALDWIJK
30 Hoekstra, Christiaan RIJNSBURG
31 Holsteijn van, Thomas DORDRECHT
32 Israel, Pieter KRUININGEN
33 Jaspers, Davy SINT WILLEBRORD
34 Jonker, Dirk DELFT
35 Jumelet, Michiel BRUINISSE
36 Kallenfels, Mickey BREDA
37 Karandashev, Pjotr Rusland
38 Kasper, Joeri WEMELDINGE
39 Kegge, Willem ROCKANJE
40 Kik, Christian KRUININGEN
41 Klooster vander, Johnny LEWEDORP
42 Klundert van de, Ricardo HOOGERHEIDE
43 Koop, Jos DEN HOORN (zh)
44 Koot, Christian SASSENHEIM
45 Kremer, Aron VIERPOLDERS
46 Kuijvenhove, Marco s GRAVESANDE
47 Laar van de, Edwin OOSTERHOUT
48 Lowe, Tom Groot Btittannië
49 Macie, Christopher Nieuw Zeeland
50 Meiland, Robert HOOGERHEIDE
51 Moiseev, Gleb Rusland
52 Nederlof, Lex OOSTVOORNE
53 Niewold, Frank LISSE
54 Nunen van, Patrick BARENDRECHT
55 Padmos, Maarten WEMELDINGE
56 Pijl van der, Edward BREDA
57 Poel de, Robert DORDRECHT
58 Poortvliet, Raoul S HEERENHOEK
59 Raadtgever, Dennis KAPELLE
60 Regt de, Gerwin NISPEN
61 Repacholi, Douglas Australië
62 Ringelberg, Nico GOES
63 Roos, Ronald HOOGSTRATEN (b)
64 Schalk, Twan RIJSBERGEN
65 Schueren vander, Kenny belgië
66 Sint Nicolaas, Randy DORDRECHT
67 Spruit, John NOOTDORP
68 Steeg vander, Tijl WINKEL
69 Stroosnijder, Michel HANSWEERT
70 Tissink, Ruben KAPELLE
71 Tol, Peter KAPELLE
72 Tverdovsky, Mikhail Ukraïne
73 Vader, Jarno MIDDELBURG
74 Vendrig, Bart MAURIK
75 Verduijn, Marten ZWIJNDRECHT
76 Verstegen, Anco DONGEN
77 Vleugel, Ramon KAPELLE
78 Westerbeek, Eric Meersel Dreef (b)
79 Willems, Mario België
80 Zijlmans, Ruud ROOSENDAAL