2012 Deelnemerslijst - Editie 29

Hier treft u de deelnemerslijst van voorinschrijvingen voor de ronde van 2012.
(dit is niet de uitslag van de ronde 2012)

 

Rugnummer Naam Land / Woonplaats
     
1 Abe, Takayuki Eygelshoven
2 Altena, Erik Delft
3 Altena, Menno Buitenpost
4 Andel, Robbert van Abbenes
5 Atzori, Umberto Zorgvlied
6 Bakker, Cornelis Dirksland
7 Been, Wouter Delft
8 Bom, Henk 's-Gravenzande
9 Braber, Twan den Hoeven
10 Bream, Thijmen Oostburg
11 Brouwer, Leon Rotterdam
12 Bruijne, Elias de Utrecht
13 Cijntje, Hillard Haarlem
14 Coppernolle, Francesco België
15 Decker, Bjorn de Woldelgem België
16 Delaney, Tom New Zealand
17 Diemen, Jurgen van Leimuiden
18 Disseldorp, Rob Rijpwetering
19 Dudok, Tjeerd Chaam
20 Ende, Milan van den Berkel en Rodenrijs
21 Fitzpatrick, Tom Thetford Engeland
22 Gans, Joop de Hellevoetssluis
23 Geloof, Arie van Dirksland
24 Graauw, Guus de Wouwse Plantage
25 Grevelink, Tim Capelle a/d Ijssel
26 Harteloh, Martijn Dordrecht
27 Harteloh, Maxim De Lier
28 Hoekstra, Marco Haren
29 Hoondert, Paul Heinkenszand
30 Israel, Pieter Kruiningen
31 Janssen, Michel Kruiningen
32 Jonker, Dirk Delft
33 Jumelet, Michel Bruinisse
34 Kallenfels, Jerry Sint Willebrord
35 Karandashev, Pjotr Rusland
36 Kasper, Joeri Wemeldinge
37 Kegge, Willem Rockanje
38 Klooster, Johnny van der Lewedorp
39 Kondrotas, Simas Litouwen
40 Kong, Loh Sea Kuala Lumpur
41 Koop, Jos Den Hoorn
42 Kremer, Aron Vierpolders
43 Kuijk, Frank van Groningen
44 Kuijvenhoven, Marco 's-Gravenzande
45 Landsheer, Steven de België
46 Laurijssen, Stefan Roosendaal
47 Leeuwen, Cor van Borger
48 Lindeman, Adrie Assen
49 Meesters, Jelle Etten-Leur
50 Meiland, Rob Hoogerheide
51 Merlier, Giovanni de België
52 Mesker, Wouter Noordeloos
53 Mosselman, Arjen Kruiningen
54 Mulder, Dimitri Heinkenszand
55 Nederlof, Lex Oostvoorne
56 Padmos, Maarten Zierikzee
57 Poel, Robert de Dordrecht
58 Poortvliet, Raoul 's-Heerenhoek
59 Raadtgever, Dennis Kapelle
60 Raas, Eloy Hendrikskinderen
61 Rabou, Thomas Loosbroek
62 Rasenber, Bob Terheijden
63 Ratcliff, Alister United States of America
64 Regt, Gerwin de Nispen
65 Rentmeester, Ruud Goes
66 Roos, Ronald Merksplas België
67 Schouten, Douwe Vlaardingen
68 Sint Nicolaas, Randy Dordrecht
69 Sonneveld, Mark Waddinxveen
70 Stroosnijder, Michel Hansweert
71 Tol, Peter Goes
72 Traas, Nathan Goes
73 Trommels, Rens Poortugaal
74 Tverdovski, Mikhail Ukraine
75 Valiauga, Arnoldas Litouwen
76 Vendrig, Bart Maurik
77 Verweij, Bram Haren
78 Vette, Pieter Heinkenszand
79 Vette, Nander de Rotterdam
80 Vleugel, Ramon Kapelle
81 Wagenaar, Jaco Yerseke
82 Webster, Grand Australië
83 Wilde, Kenny de België
84 Willems, Mario België
85 Woestenberg, Peter Sint Willebrord
86 Zanten, Jeroen van Meerkerk
87 Zweep, Menno van der Reeuwijk