2014 Deelnemerslijst - Editie 31

Hier treft u de deelnemerslijst van voorinschrijvingen voor de ronde van 2014.
(dit is niet de uitslag van de ronde 2014)

 

Rugnr. Naam Woonplaats / Land Ploeg / Vereniging
1 Atkins, Joe Ver. Koninkrijk Staf Boone
2 Atzori, Umberto Zorgvlied NWV Groningen
3 Balk, Bobby Arnemuiden ZRTC Theo Middelkamp
4 Bom, Henk S Gravenpolder Westland Wil Vooruit
5 Boogaard, Ferdinand Vlissingen ZRTC Theo Middelkamp
7 Bruijne, Elias de Utrecht UWTC de Volharding
8 Decker, Bjorn de België Staf Boone
9 Diemen, Jurgen van Leimuiden WV Avanti
10 Duncan, Houston Australië Staf Boone
11 Ende, Milan van den Berkel en Rodenrijs Restore Cycling
12 Fritzsch, Arco Oud-Beijerland RTC de Hoekse Renners
13 Geloof, Arie van 't Dirksland GRTC Excelsior
14 Haaften, Gerard van Dirksland PRC Delta
15 Handgraaf, Sjors Voorhout RTV de Bollenstreek
17 Israel, Pieter Kruiningen TWC Tempo
18 Iwema, Sander Hooghalen NWV Groningen
19 Jumelet, Michiel Bruinisse ZRTC Theo Middelkamp
20 Kant, Jorrit van de Assen NWV Groningen
21 Kallenfels, Jerry Sint Willebrord DRC de Mol
22 Karandashev, Pjotr Rusland Staf Boone
23 Klundert, Koen van de Woensdrecht Willebrord Wil Vooruit
24 Koop, Jos Delft Westland Wil Vooruit
25 Kremer, Aron Vierpolders Westland Wil Vooruit
26 Kruijt, Rico Maasdam RTC de Hoekse Renners
27 Landtsheer, Steven de België Staf Boone
28 Lange, Thijs de Zeist ZRTC Theo Middelkamp
29 Laurijssen, Stefan Roosendaal WV Princenhage
30 Lindeman, Adrie Assen NWV Groningen
31 Lindhout, Onno Tholen Cycloteam.nl
32 Lith, Sander van Andijk Hoornse Ren en Toerclub
33 Merx, Peter Warfhuizen NWV Groningen
34 Mesker, Wouter Noordeloos GRC Jan van Arckel
35 Moerland, Paul Fijnaart Willebrord Wil Vooruit
36 Poel, Robert de Dordrecht DRC de Mol
37 Rabou, Thomas Loosbroek OCBC Singapore Continental Cycling Team
38 Regev, Egoz Israel Staf Boone
39 Regt, Gerwin de Nispen RSC de Zuidwesthoek
40 Rijpma, Coen Oldeholtpade NWV Groningen
41 Roos, Ronald Merksplas -
42 Schmidt, Yondi Arnhem UWTC de Volharding
43 Sint Nicolaas, Randy Dordrecht RTC de Hoekse Renners
44 Skrzeszewski, Piotr Polen Staf Boone
45 Sobieraj, Prezemek Polen Staf Boone
46 Sonneveld, Mark Waddinxveen GRTC Excelsior
47 Strating, Gijs Haren NWV Groningen
48 Tolhoek, Antwan Yerseke WV de Jonge Renner
49 Verbocht, Jurgen Roosendaal RSC de Zuidwesthoek
50 Vleugel, Ramon Kapelle ZRTC Theo Middelkamp
51 Voogd, Rik de Rotterdam Restore Cycling
52 Wilde, Kenny de België Staf Boone
53 Willems, Mario Rotterdam Staf Boone
54 Willems, Pieter België Staf Boone
55 Yuval Ben Mordechai Israel Staf Boone
56 IJzendoorn, Eddy van Tiel UWTC de Volharding
57 Bel, Barry De Goorn ZWC D.T.S.
58 Breewel, Jeroen Wilnis Uithoornse WTC
59 Eynde, Lawrence van den Boechout Bianchi-Lotto Nieuwe Hoop Tielen
60 Fox, Joe Ver. Koninkrijk -
61 Helderman, Paul Naaldwijk WC de Waardrenner
62 Jumelet, Jelle Bruinisse ZRTC Theo Middelkamp
63 Kamp, Bas van der Vlissingen WV Alcmaria Victrix
64 Klomp, Aldo s-Gravendeel Restore Cycling
65 Klundert, Ricardo van de Hoogerheide Willebrord Wil Vooruit
66 Kramer, Erik Hardinxveld Giessendam DRC de Mol
67 Kramer, Patrick Hardinxveld Giessendam DRC de Mol
68 Nederlof, Lex Lamphun -
69 Niewold, Frank Lisse RTV de Bollenstreek
70 Raadtgever, Dennis Kapelle -
71 Raas, Eloy Hendrikskinderen ZRTC Theo Middelkamp
72 Sint Nicolaas, Tristan Dordrecht DRC de Mol
73 Spronsen, Marvin van Monster Westland Wil Vooruit
74 Stroosnijder, Michel Hansweert DRC de Mol
75 Zeldam, Sebastiaan ten Castricum West Frisia